TEENUSED

Eritellimusel mööbel

Seinakatete, kappide, pehme mööbli ja loft-stiilis mööbli projekteerimine ja valmistamine era- ja äriklientidele
miks meie?

Kvaliteet, ilu ja funktsionaalsus

Kvaliteet, ilu ja funktsionaalsus on meie kolm peamist põhimõtet eritellimusel mööblit valmistades. Olgu see väike loft-stiilis laud, kontinentaalvoodi, integreeritud garderoobikapp või dekoratiivne sein — me hoolitseme alati selle eest, et meie tooted valmiksid nende põhimõtete järgi. Meie disainerid ja projekti 3D-visualiseerimine aitavad teil teha õige otsuse.

Saatke meile päring koos oma idee kirjeldusega ja peagi saab see teoks!

SUUND

Korpusmööbel

Väga huvitav on jälgida, kuidas lihtsast puidust tahvlist valmib töökojas erinev mööbel kööki, garderoobi, koridori, vannituppa või lastetuppa. Kui erinev võib olla tulemus ühest ja samast tahvlist, kui kliendi idee teostub. Kuid kõik algab 3D-projektiga — teie idee visualiseerimisega, et veenduda, kas kõrge vaas riiulisse mahub või kuidas paigaldada elektripistikuid. Võtke ühendust, meie disainerid aitavad teil hea meelega teostust mõista ja valida sobivaid materjale!

SUUND

Seinakatted ja -paneelid

Meie tehnilised võimalused võimaldavad meil toota erinevaid katteid ja paneele. Selliseid tooteid võib kasutada näiteks voodipeatsis või dekoratiivse televiisoriseinana. Lisafunktsionaalsust siseruumides pakub paneelidesse integreeritud LED-valgustus.

SUUND

Pehme mööbel

Toodete valmistamiseks kasutame erinevaid materjale. Pakume täielikku tootmistsüklit: projekteerimist, raamide valmistamist, lõikamist, polsterdamist ning katete ja patjade õmblemist.

SUUND

Loft-stiilis mööbel

Selline mööbel on lisaks elegantsusele ka äärmiselt praktiline. Eriti, kui tegemist on suure kasutatavusega äriruumidega. Lisaks loft-stiilis mööblile valmistame ka mitmesuguseid alumiiniumprofiiltooteid nagu aknad, uksed ja vaheseinad.

Küsi eksperdilt!

Võta ühendust

Meie spetsialistid nõustavad teid ja aitavad leida sobivaima lahenduse.

  Kodumasinad
  KodumasinadKodumasinad
  KodumasinadFurnituur
  KodumasinadFurnituur
  KodumasinadFurnituur
  Köögitehnika partner
  TellijaTarnija
  TellijaKodutehnika partner
  TellijaKodutehnika partner
  PartnerTarnija