millega suudame aidata

Teenused

KUIDAS?

Oskused ja teadmised

Meie ettevõttel on märkimisväärsete praktiliste kogemustega kvalifitseeritud insener-tehniline personal. Konstrueerimisosakonna, uute seadmete ja tehnoloogiaosakonna olemasolu ettevõttes võimaldab meil lahendada kõik tehnoloogilised probleemid

Kvalifitseeritud personal

Erineva keerukusega projektid

Materjalide tundmine

Tasuta konsultatsioon

Kuidas me töötame

Testitud protsess

Aitame oma klientidel ja partneritel kogu tellimisprotsessi mugavalt läbida. Valmistame tooteid nii valmis jooniste kui ka ideede, fantaasiate ja soovide põhjal. Meie spetsialistid on valmis igas etapis abistama – projekteerimisest paigaldamiseni.

01

Ettevalmistus

Konsultatsioon, mõõtmine, arutelu detailide üle.

02

Projekteerimine

Projekti kavandamine ja heakskiitmine. Ettemakse tegemine.

03

Tootmine

Toodete valmistamine

04

Paigaldamine

Toote kohaletoomine ja paigaldamine. Viimane osamakse.

SUUND

Eritellimusmööbel

Ühetaolise sisekujunduse ja hallide kontorite aeg on möödas. Tänapäeval on ruumide lahendused individuaalsed ja nõuavad erilahendusi. Loome karkassmööblit, pehmet mööblit ja loft-stiilis mööblit. Meie disainerid ja planeerijad aitavad teil teha õige valiku.

Loe rohkem mööbli kohta
SUUND

Laevade interjöör

Kuidas paigaldada mööbel sirgelt, kui puudub tasand? Meie teame kuidas! Enam kui 14-aasta jooksul oleme valmistanud interjööre suurele hulgale paatidele, jahtidele, kalavasvandustele ja katamaraanidele. Aitame sisustada nii laevade eluruume kui ka tehnilisi ruume. Teostame isolatsioonitöid, valmistame ja paigaldame erimööblit. Võtmed kätte!

Loe rohkem laeva sisustuse kohta
SUUND

Valmis mööbel

Mõnikord ei ole võimalust või soovi mitu nädalat oodata. Sel juhul vaadake meie valmismööbli valikut poest, kus leiate nii meie kui ka meie partnerite valmistatud toodangut.

Piilu poodi
Võta ühendust

Võta ühendust

Meie spetsialistid nõustavad teid ja aitavad leida sobivaima lahenduse.