Hubase interjööri loomise lugu

Hubase interjööri loomise lugu

Eramaja sisekujunduse loomine Merikaju elamurajoonis oli 2020. aasta lõpust ja 2021. aasta algusest üks meeldejäävamaid projekte. Selle postitusega soovime ka teile seda objekti tutvustada.

Sisekujundaja Jaana Dõmskaja projekti järgi valmistasime elamule mugava ja modernse interjööri. Kodu omanik ja disainer tegid materjalide ja värvide valimisel tihedat koostööd. Töö käigus leitud uued konstruktsioonilised lahendused on jäänud meie valikusse ning neid saab näha meie salongis Pärnu mnt 31, Tallinn.

Avatud planeeringuga peidetud köök

Modernsemates majades ebatavaline planeering võimaldas nurgaköögi paigaldada elutoast eraldatuna. Isegi varjatuna on köök ise see-eest enam kui tähelepanuväärne, sest just selle köögi jaoks lõime uue mdf-põhise freesimise tüübi, mis võimaldab luua poolringikujulise vertikaalse dekoori. Selles köögis kasutasime seda dekoori seinakappide esikülgedel. Seinakapid on alt avatavad, linkideta. Alumistel sahtlitel ja köögitehnika tornidel kasutasime siledaid fassaade, lingid freesisime ja poleerisime. Värvitoonide valik õnnestus ideaalselt. Köögimööbli ümber paigaldasime 30×30 mm pulbervärviga vase tooni värvitud alumiiniumprofiili, mille välinurgad on 45-kraadise sisselõikega ja peidetud kinnitustega. Köögi töötasapind ja tagasein on 30mm musta värvi poleeritud graniidist. Köögitehnikaks on valitud firma Kuppersbusch seadmed.

KAUGJUHTIMISPULDI VÕI ANDURIGA LED-VALGUSTUS, KUMMIST LIBISEMISVASTASED MATID SAHTLITES JA KVALITEETSED PEHMELT SULGUVAD BLUM-MEHHANISMID ON MEIE TOOTMISES STANDARDSETEKS JA KASUTAME NEID VAIKIMISI IGAS PROJEKTIS

Elegantse tekstuuriga seinapaneelid

Pikliku kujuga planeering inspireeris sisekujundajat pikal seinal kasutama vertikaalselt freesitud paneele. Interjööri sidumiseks on nii esikus kui ka köögis kasutatud vaskseid detaile. Seinapaneelidesse on freesitud avad lülitite ja ventilatsioonirestide jaoks. Kuna meie jaoks on oluline iga detail värvisime ka ventilatsioonirestid seinapaneelidega sama värvi. Ka ukse käepideme asendasime vaskse käepidemega. Ruumi geomeetria ja freesitud paneelide tekstuuri rõhutamiseks lisasime ukse kohale freesimata uksega sama värvi paneeli. Nii muutub värvitud sein interjööri dekoratiivseks osaks.

Elutuba

Projekti osaks oli ka elutuba, kuhu valmistasime samasugused seinapaneelid. Kuid elutoas olevad seinapaneelid valmistasime ruudukujulistena ning erinevates suundades freesitutena. Neid täiendab vertikaalselt paigutatud alumiiniumprofiilidest vasetoonis seinakate, mis lisab tervele konstruktsioonile volüümi. Suur telekas paigaldati võimalikult seina lähedale. Selleks paigaldati sissepoole süvistatud kinnitus seinakonstruktsiooni tekitatud süvendisse. Seinapealne telekalaud on valmistatud hingede ja klapitavate ustega. Telekalaua dekoratiivne pronkslehtede efektiga esiosa on valmistatud kvaliteetsetest UV-lakiga töödeldud paneelidest. UV-lakiga töötlemine tagab suurepärase vastupidavuse kriimustuste, kuumuse, niiskuse, päikese, kemikaalide ja kulumise suhtes. Tagasein ja põhi on valmistatud samast matist vaskse efektiga materjalist. Kaasaegse kujuga vasest käepidemed on kujundatud spetsiaalselt selle projekti jaoks. Televiisori ja helisüsteemide seadmetega ühendamiseks kasutasime kaablikanaleid.

Elutoa diivani valmistasime koostöös kliendiga, kelle soove suuruse, mugavuse, tugevuse ja värvi osas arvesse võtsime. Kahjuks ei saa pildilt diivani mugavust hinnata, kuid kinnitame, et tegemist oli väga mugava diivaniga. Lisaks näeb see imeline välja ja tõmbab tähelepanu, kas pole?

Sisekujundusprojekt ei ole keeruline mitte ainult kliendile, vaid ka tootmismeeskonnale. Ootame tulemusi alati suure huviga.

Esik

Ärgem unustagem esikut, mis tänu oma detailirohkusele vääriks omaette blogipostitust. Esikus on värvi, freesitud fassaadide, freesitud seinapaneelide ja käepidemetega jätkatud korteri interjööri ühtset stiili. Uutes majades on sageli probleemiks arvukad tehnilised sahtlid ja luugid. Ka selles esikus oli mitmeid luuke, mida pidime silmas pidama. See väikene probleemkoht on meie jaoks aga suurepärane võimalus näidata oma töö täpsust ja dekoratiivsete detailide freesimisoskust. Kõik sahtleid ümbritsevad liistud on valmistatud äärmiselt täpselt. Paneelide paksus varjab osaliselt sahtlite paksust ja muudab need visuaalselt ilusamaks. Tähelepanu väärib sahtlitega nišš koridoris, kus on kasutatud meie erilisi seinapaneele. Nišši on paigutatud ka meie toodangust pärit mustast paksust öko-nahast pink, mille alumiiniumraami värvisime vaskset tooni. Mugavuse lisamiseks on pingi all ka kingariiul.

Riiete jaoks on esikus käändukstega kapp ja kummut, kuhu on mahutatud ka liugriiulid kingadele. Esikus on kaks peeglit. Üks, integreeritud valgustusega peegel, on paigutatud kummuti kohale ning teine suur peegel on riputatud seinale.

SOOVIME KOGU MEESKONNAGA TÄNADA KLIENTI KOOSTÖÖ JA MEELDIVA ÕHKKONNA EEST, MIDA PROJEKTI LUUES KOGESIME. AITÄH MÕTETE ELLUVIIMISE VÕIMALUSE EEST!