MEELDIV TUTVUDA

Armarium

*Armarium - a cupboard, closet, chest, especially one in the sacristy of a church where vestments are kept

Kruiisilaevadest lastevooditeni

Algselt oli meie tehas spetsialiseerunud ainult laevade sisustamisele, kuid aja jooksul on meie tegevusala laienenud. Pakume järgnevaid teenuseid:

  1. laevade sisustamine, laevamööbli projekteerimine ja tootmine;
  2. laevade kommunaalteenuste ehitamine;
  3. seinakatete, eritellimusmööbli – kappide ja pehme mööbli – valmistamine era- ja äriklientidele;
  4. mööblidetailide tootmine.

Meie ettevõttel on märkimisväärsete praktiliste kogemustega kvalifitseeritud insener-tehniline personal. Konstrueerimisosakonna, uute seadmete ja tehnoloogiaosakonna olemasolu ettevõttes võimaldab meil lahendada kõik tehnoloogilised probleemid, aga ka ainulaadsed ja ühekordsed projektid.

420+

erineva keerukusastmega viimistlusprojekti laevadele

2500+

teostatud eritellimusmööbli projekti eraisikutele

180+

kaunistatud hotelli, restorani ja äriruumi

Tere tulemast

Meie tehas

Meie tehases on kaasaegsed masinad mistahes keerukusastmega projektide teostamiseks. Tootmis- ja laopindade kogupindala on 2880 m2.

Video ekskursioon tehases
Mööblitöökoda

Mööblitöökoda võtab enda alla suurima pinna. Meie käsutuses on CNC 5D masin, press, plaadisaag, kantimismasin ja kalibreerimis- ning lihvimismasin. Kaasaegsed seadmed võimaldavad meil luua kvaliteetseid tooteid ja suur pindala võimaldab katsetada komplekteerimist otse töökojas.

Pehme mööbli töökoda

Lisaks kolmele õmblusmasinale on meil olemas väike kangaste ja materjalide ladu. See võimaldab meil väiksemaid projekte suhteliselt kiiresti valmistada.

Alumiiniumi töötlemise töökoda

Töökoja pindala on 150 m2 ja see on varustatud saagpingi, koopia-freesmasina ja vertikaalse puurimismasinaga. Põhiliselt valmistame selles töökojas alumiiniumraame loft-stiilis mööbli jaoks, kuid toodame ka erinevaid alumiiniumprofiiltooteid.

Värvitöökoda

Värvitöökoda asub tootmisest eraldi, et vältida mööblitolmu sattumist pindadele ning saavutada detailide värvimisel täiuslik kate.

Kokkupanemise ja pakendamise töökoda

Kütte- ja ventilatsioonisüsteemiga varustatud 400 m2 suurune ruum. Suur värav ja kaldtee muudavad erinevas suuruses toodete transportimise lihtsaks.

Kvaliteedikriteerumid

  • Kiire ja korralik teenindus.
  • Isiklik lähenemine igale tellimusele.
  • Usaldusel ja pühendumusel põhinev koostöö.
  • Keskendatus pikaaegsele koostööle.
  • Garantii.
Telli mööblidetailide valmistamist