TEENUSED

Eritellimusel mööbel

Seinakatete, kappide, pehmemööbli ja loft stiilis mööbli projekteerimine ja valmistamine era- ja äriklientidele.
miks meie?

Kvaliteet, ilu ja funktsionaalsus

Kvaliteet, ilu ja funktsionaalsus on meie kolm peamist põhimõtet, kui tegemist on eritellimus mööbliga. Olgu see siis väike loft-stiilis laud, kontinentaalne voodi, integreeritud riidekapp või dekoratiivne televiisori sein, me hoolitseme alati selle eest, et meie tooted vastaksid nendele põhimõtetele. Meie disainerid ei lase teil teha valeid valikuid ja projekti 3D-visualiseerimine aitab teha õige otsuse.

Saatke meile päring koos oma idee kirjeldusega ja peagi saab teie idee teoks!

SUUND

Korpusmööbel

Väga huvitav on jälgida, kuidas töökojas valmib lihtsast puidu tahvlist mööbel – köögid, garderoobid, koridorid, vannitoad ja lastetoad või paigaldust mitte vajavad sahtlid ja lauad. Kuidas üks ja seesama tahvel muutub kliendi idee väljenduseks ja kui erinev on alati tulemus. Kuid kõik algab 3D-projektist, teie idee visualiseerimisest, kus saate mõõta, kas kõrge vaas mahub ja kuidas paigaldada elektripistikud. Tulge, meie disainerid aitavad teil hea meelega teostust mõista ja valida sobivaid materjale!

SUUND

Seinte katted ja paneelid

Meie tehnilised võimalused võimaldavad toota erinevaid katteid ja paneele. Selline toode võib toimida voodi pea plaadiks või dekoratiivseks televiisori seinaks. Lisafunktsionaalsust siseruumides pakub paneelidesse integreeritud led-valgustus.

SUUND

Pehme mööbel

Toodete valmistamisel kasutatakse erinevaid materjale. Pakume täielikku tsüklit: projekteerimine, raamide valmistamine, lõikamine ja polsterdamine, katete ja patjade õmblemine.

SUUND

Loft-stiilis mööbel

Selline mööbel ei ole mitte ainult elegantne, vaid ka äärmiselt praktiline. Eriti kui tegemist on äri- ja äriruumidega, kus on palju kasutust ja välis mööblit. Meil on võimalik valmistada nii loft-stiilis mööblit kui ka mitmesuguseid alumiiniumprofiil tooteid, nagu aknad, uksed ja vaheseinad.

Küsi eksperdilt!

Võtke meiega ühendust

Meie spetsialistid nõustavad teid ja soovitavad
teile kõige sobivama lahenduse.

  Бытовая техника
  Бытовая техникаБытовая техника
  Бытовая техникаФурнитура
  Бытовая техникаФурнитура
  Бытовая техникаФурнитура
  Партнеры

  Сотрудничаем с лучшими!

  ЗаказчикПоставщикПоставщик
  ЗаказчикБытовая техникаПоставщик
  ЗаказчикБытовая техникаБытовая техника

  Projekti päringu täitmiseks kliki siia.